Menu Zavrieť

Mincovníky

Predaj a programovanie elektronických mincovníkov.

Elektronické mincovníky - predaj a programovanie

programovanie mincovnikov

Elektronické mincovníky patria medzi elementárne súčasti moderných zábavných automatov, kávomatov, vydávačov lístkov a časovačov v samoobslužných autoumývarkach. Ich funkcia je úplne prostá – premeniť vloženú mincu na úžitok zákazníka v primeranej hodnote. Na to aby mohli spoľahlivo slúžiť, je však potrebné ich precízne naprogramovať, aby vedeli správne načítať každú vhodenú mincu alebo žetón.

Ponúkame plný servis pri zriaďovaní mincovníkov – od ich predaja až po precízne naprogramovanie podľa vaších želaní a špecifikácií. Mincovníky štandardne programujeme na 0.5€, 1€ a 2€ mince, na vyžiadanie ich vieme naprogramovať aj na vaše žetóny.

Alberici mincovnik

Mincovník Alberici

Firma Alberici sa špecializuje na výrobu a dodávanie platobných systémov. Ich najpopulárnejšie modely - AL55 a AL66 možno vídať aj v naších končínách. Pre ich špecifickú architektúru sú však náročnejšie na programovanie, o to viac sú ale spoľahlivejšie pri prevádzke.

RM5 mincovnik

Mincovník RM5

Mincovníky Comestero RM5 a RM5 Evolution pochádzajú od amerického výrobcu Suzohapp. Sú menej nákladné na prevádzku a v dnešnej dobe zastávajú miesto najmä v automumývarkach a kávomatoch. Vďaka pokročilej architektúre sú jednoduchšie na programovanie a prevádzku na báze plug and play.

porovnavaci mincovnik

Porovnávací mincovník

Porovnávacie mincovníky patria medzi najjednoduchšie mincovníky na trhu. Fungujú na báze porovnania vhodenej mince s mincou referenčnou ktorá je vložená užívateľom do mincovníka. Prakticky nevyžadujú programovanie a sú pripravené ihneď na použitie. Ich nevýhodou je porovnávanie len jedného druhu mince a mierna nepresnosť pri načítaní mincí.