Menu Zavrieť

Elektronické šípky

Prenájom elekronických šípok

elektronické šípky

Táto veľmi obľúbená spoločenská hra je vhodná do každého typu prevádzky. Do menších interiérov máme k dispozícii aj nástenné šípky, ktoré zaberajú nepatrné množstvo miesta na stene. Vďaka šípkam môže vaša prevádzka získať väčšiu návštevnosť, nakoľko ich ľudia radi hrajú v skupinách. Nadšenci šípiek si radi usporadúvajú aj šípkové turnaje. Takéto spoločenské aktivity podporujeme napríklad dodaním turnajových tlačív, poskytnutím pomoci pri zabezpečení priebehu turnaja či finančným spôsobom.

nastenné šípky

Nástenné šípky

Elektronické šípky inštalované na stenu. Výhodou je kompaktnosť a jednoduchá inštalácia

stojanové šípky

Stojanové šípky

Elektronické šípky s vlastným stojanom. Výhodou je jednoduchá manipulácia a možnosť inštalácie aj pri šikmých stenách.

Nástenné šípky

cyberdine

Cyberdine spider

Profesionálny, elektronický šípkový automat značky Cyberdine pre 4 hráčov (2 dvojice). Cyberdine spider je svojimi rozmermi nenáročný, vďaka čomu ho je možné umiestniť napríklad aj na miesto nad radiátorom a pod. Hrať môžu maximálne 4 hráči, možnosť nastavenia paramentrov hry a ceny hry. Vďaka kompaktnosti je vhodný do domov aj do prevádzok.

minidart

Minidart

Nástenný šípkový automat Minidart od firmy Compumatic. K jeho najväčším výhodám patria hlavne malé rozmery, veľký PCB displej, nastavenie hlasitosti a ďalšie rozšírenia.Minidart je možné upevniť na stenu alebo je možné dokúpiť si k nemu statický podstavec. Minidart bol testovaný a obdržal certifikát CE.Automat ponuka až 350 rôznych hier, podporuje až 8 hráčov súčasne, je vybavený elektronickým alebo mechanickým mincovníkom a má efektné bodové osvetlenie okolo terča sprevádzané kvalitnými zvukovými efektmi.

Stojanové šípky

cyberdine

Cyberdine 2016

Šípkový automat cyberdine 2016 LED je najnovší automat na trhu s LED technológiou. Ponúka až 350 kombinácií hier. Parametre terča splňujú profesionálne požiadavky pre ligové turnaje. Obsahuje unikátny piestový systém zasúvania vrchnej časti kabinetu do spodnej časti pre ľahkú prepravu (pomocou koliesok na spodnej časti). Možnosť nastavenia presnej výšky stredu terača od 172cm do 174cm. LED osvetlenie s dlhou životnosťou a minimálnymi prevádzkovými nákladmi.

cyberdine

Cyberdine classic

Kvalitný šípkový terč značky Cyberdine Classic. Spoľahlivý šípkový automat, poskytujúci maximálny pôžitok z hry , vhodný aj na profesionálnu súťaž.Viac než 1500 herných kombinacií, možnosť hry až ôsmim hráčom alebo 4 tímami po dvoch hráčoch, jasne a dobre čitateľný LED display, odolný a kvalitný terč, podsvietené čísla okolo terča pre lepšiu orientáciu, infračervený senzor pre automatické prepínanie hráčov a audiovizuálna signalizácia hodu.

cyberdine

Cyberdine milenium

Šípkový automat značky Cyberdine MILENIUM patrí medzi absolútnu špičku na trhu.Automat je na mincovník, pomocou elektronického kľúča sa na ňom dá prihadzovať akékoľvek množstvo kreditov.Jednoduchá manipulácia a prirodzené ovládanie voľby hier, či prepínanie hráčov si získa každého. Zvýšte si aj Vy návštevnosť Vášho podniku a prilákajte zákazníkov na túto skvelú hru. Servis či náhradné diely sú ku všetkým produktom samozrejmosťou.

Ako správne nainštalovať šípky?

návod na šípky

Zaujala Vás naša ponuka ?