Menu Zavrieť

Silové automaty

Silové automaty na prenájom

V ponuke máme aj niekoľko druhov silových automatov. Silové automaty sú obľúbené najmä v krčmách a baroch, no dokážu byť prospešné aj v bežných podnikoch. Predstavujú jednoduchý a zábavný spôsob ako si zmerať sily bez toho aby niekto prišiel k ujme na zdraví. Na výber máme viacero variácií, od štandardného boxera, cez kopač až po známe kladivo – stačí si len vybrať.

boxer

Boxer

Boxer je zábavný stroj na meranie sily úderu do boxovacieho vreca.Je vhodný do interiéru, aj exteriéru, nakoľko je vyrobený z odolných materiálov. Stroj je natretý práškovou farbou, odolnou voči poveternostným podmienkam. Je vybavený mnohými zábavnými zvukmi, ktoré Vás informujú o sile úderu. Boxer okrem skvelej zábavy ponúka aj možnosť vybitia negatívnej energie, ktorá drieme v každom z nás.

kladivo

Kladivo (Hammer)

Silový automat Kladivo (Hammer) je určený pre jednotlivcov, ale aj pre skupiny, pre deti aj dospelých. Automat KLADIVO umožňuje odmerať si silu svojho úderu obrím kladivom a vytvára jedinečnú zábavu nielen pre hráča, ale aj pre divákov. Automat je vhodný tak do interiéru ako aj do exteriéru.

kopač

Kopač (Kicker)

Kicker je silový automat výborný jednak pre futbalových fanúšikov i pre ostatných návštevníkov podnikov a zábavných centier. Po každom kopnutí sa zobrazí dosiahnuté skóre na digitálnom displeji.Kicker má udelený certifikát CE, ktorým je zaručené jeho bezpečné prevázkovanie.

kick-off

Kick off

Silový automat Kick Off je nevýherný automat v podobe hráča amerického futbalu. Slúži podobne akoboxer a kicker ku meraniu sily hráča.Kick Off má udelený certifikát CE, ktorým je zaručené jeho bezpečné prevádzkovanie.