Menu Zavrieť

Jukebox

Jukebox na mieru aj s vlastným grafickým návrhom

jukebox na mieru

Jukebox – hudobný automat slúži na prehrávanie hudby či hudobných videoklipov, ale aj na mnoho ďalších fukcií, ktoré naše jukeboxy ponúkajú. Je veľmi obľúbený u návštevníkov barov, krčiem aj iných prevádzok. Pre majiteľov prevádzok sú naše hudobné automaty nástroj ďalšieho príjmu ale aj skvelé lákadlo nových návštevníkov.

K naším jukeboxom dodávame taktiež potrebnú techniku – zosilňovač a reprosústavu. V ponuke máme taktiež široké spektrum príslušenstva – od karaoke systému až po prehrávanie videoklipov na TV. Vďaka najmodernejšiemu softvéru, dokážeme Váš hudobný automat aktualizovať na diaľku a pridať vám vašu hudbu na želanie.

jukebox na mieru

Funkcie jukeboxu

Aktualizácia na diaľku

Hudbu vo vašom automate vieme aktualizovať aj na diaľku. Vďaka internetovému pripojeniu budete mať v jukeboxe vždy aktuálne hudobné novinky.

Náhodný výber na mieru

Keď práve nie je navolená žiadna skladba, jukebox prehráva náhodne piesne z demo playlistu. Tento playlist je možné upraviť podľa Vášho želania.

Bonusové kredity

Naše jukeboxy majú funkciu bonusových kreditov a extra kreditov. Napr.: za 0,50 € – bonus 0,10€. Extra Bonus (napr.): za každé 10 euro sa vyžrebuje extra bonus.

Vyhľadávanie skladieb

Vyhľadávanie skladieb je teraz vďaka dotykovej obrazovke ešte jednoduchšie. Pomocou dotykovej klávesnice vyhľadáte svojho interpréta, album či skladbu.

Predbiehanie skladieb

Ak je v playliste viacero skladieb je možné tieto skladby predbehnúť a pridať skladbu na prvé miesto. Cena za predbiehanie je nastaviteľná.

Reklama v jukeboxe

Priamo na obrazovke jukeboxu, či na obrazovke TV je možné prehrávať animovanú reklamu, prehrávať prezentáciu fotiek či reklamné videá.

Vyberte si z mnohých dizajnových variácií jukeboxov