Menu Zavrieť

Stolný futbal

Prenájom stolného futbalu

kalčeto na mieru
Stolný futbal nesmie chýbať na žiadnej prevádzke. Je to veľmi obľúbená spoločenská hra najmä mladšej generácie. Radi si organizujú turnaje v stolnom futbale alebo iné spoločenské zápasy. 

Na výber ponúkame najznámejšie značky stolných futbalov, ktoré sú jednotkou v kvalite a používajú sa aj na majstrovstvách sveta.

Reklamný polep stolných futbalov

Realizácia podľa Vašich predstáv
Grafické spracovanie, digitálna tlač, polep
Dodanie na vašu prevádzku a BEZPLATNÝ prenájom

Stolný futbal Garlando

garlando olympic

Garlando olympic outdoor​

Kvalitný stolný futbal Garlando Olympic Outdoor pre komerčné účely, ktorý má krycie sklo a mechanický mincovník je ideálny pre využitie vo vonkajších priestoroch ako sú vonkajšie reštaurácie, ihriská, pláže, campy a kúpaliská. Robustná a stabilná konštrukcia. Všetky súčiastky sú použité z vodeodolného materiálu. Kvalitné tyče s nalisovanými hráčmi, nylonové púzdra s guličkovými ložiskami. Dlhá hracia plocha z tvrdeného antireflexného skla.

garlando silver

Garlando olympic silver short​

Kvalitný futbalový stôl Garlando Opympic silver short uzatvorený pre komerčné využitie. Robustná a stabilná konštrukcia, nastaviteľné nožičky, kvalitné priechodné tyče s nalisovanými hráčmi. Štandardná hracia plocha z tvrdeného pieskového skla. Integrované popolníky a držiaky na nápoje. Mechanický vhadzovač mincí, originálne LED osvetlenie. Kryt stola z trvdeného bezpečnostnostného skla.

garlando

Garlando olympic long

Kvalitný futbalový stôl Garlando Opympic uzatvorený pre komerčné využitie. Robustná a stabilná konštrukcia, nastaviteľné nožičky, kvalitné priechodné tyče s nalisovanými hráčmi. Štandardná hracia plocha z tvrdeného pieskového skla. Integrované popolníky a držiaky na nápoje. Mechanický vhadzovač mincí, originálne LED osvetlenie. Kryt stola z trvdeného bezpečnostnostného skla.

garlando mini

Garlando duetto long

Stolný futbal menších rozmerov určený pre dvoch hráčov, vhodný do verejných priestorov s nedostatkom miesta. Vďaka rýchlosti hry zaručuje prevádzkovateľovi väčší zisk.

Stolný futbal Roberto

roberto mini

Roberto sport Roby

Elegantný stolný futbal pre dvoch hráčov s vhadzovačom pre vydávanie loptičiek a mincovníkom na mince alebo žetóny. Skelet futbalového stolu je vyrobený z viacvrstvového drevolaminátu. Hracie tyče sú teleskopické v kĺzavých ložiskách. Hracia plocha laminátová. Futal je vhodný to stiesnených priestorov, a aj napriek tomu že je len pre dvoch hráčov, vďaka rýchlosti hry zaručuje vysoký zisk.

roberto

Roberto sport

Elegantný stolný futbal s vhadzovačom pre vydávanie loptičiek s mincovníkom na mince alebo žetóny. Skelet futbalového stolu je vyrobený z viacvrstvového drevolaminátu. Hracie tyče sú teleskopické v kĺzavých ložiskách. Tepelne vytvrdené krycie sklo s vnútorným osvetlením. Hracia plocha sklenená. Laminátová povrchová úprava s kombinaciou hliníkových spojovacích častí dáva stolu kompaktný a ušľachtilý vzhľad. Nohy, hráči, tyče, pružinové dorazy a rukoväte sú demontované, zákazník si inštaluje všetko sám – návod na montáž je súčasťou dodávky.

Stolný futbal Rosengart

rosengart

Rosengart

Futbalový stôl Rosengart je známi svojou výnimočnou kvalitou a obľúbenosťou u priaznivcov stolného futbalu. Je to jediný stôl, na ktorom sú už viac ako 10 rokov organizované turnaje a ligy po celom Slovensku. ROSENGART spĺňa tie najprísnejšie kvalitatívne a herné kritériá, aby mohol byť stolom ITSF.

Stolný futbal Tornado

tornado

Tornado

Legendárny futbalový stôl Tornado z USA s tromi brankármi a hráčmi s typicky skosenými pätkami určenými pre náročných hráčov a milovníkov kvalitných oroginálov. Stolný futbal Tornado Classic je vyrobený z lamino MDF, nožičky sú výškovo nastaviteľné, drevené rúčky, hráči majú upravenú nožičku do tvaru štvorčeka pre lepšie ovládanie loptičky.

Stolné futbaly iných značiek

ullrich

Ullrich

Stolný futbal vhodný na organizovanie turnajov, bez horného skla. Podsvietená hracia plocha vyrobená z tvrdeného skla.

leonhart

Leonhart

Profesionálny futbalový stôl Leonhart s mechanickým mincovníkom. Vhodný pre rekreačných hráčov do krčiem a barov.

bonzini

Bonzini

Futbalový stôl netradičného štýlu ktorý zaujme nielen vzhľadom, ale aj praktickosťou. Stôl nedisponuje mincovníkom, a tak nieje vhodný na komerčné využitie.

Oslovila vás naša ponuka ?