Menu Zavrieť

Vzdušný hokej

Vzdušný hokej a Air squash na prenájom

Vzdušný hokej a Air squash patria medzi populárne a obľúbené zábavné automaty. Vďaka odolnej konštrukcií sú vhodné do interiérov a exteriérov, čím môžete svojim zákazníkom dopriať zábavu v lete aj v zime.
Populárny je najmä medzi mladšími užívateľmi, keďže hra je sprevádzaná mnohými svetelnými aj zvukovými efektmi, vďaka čomu vo Vašej prevádzke vytvoríte skvelú atmosféru.
V ponuke máme niekoľko druhov vzdušných hokejov a air squashov v mnohých farebných variáciách, stačí si len vybrať podľa vlastnej chuti.

air hockey

Vzdušný hokej Gold

Vzdušné hokeje už získavajú popularitu stolných futbalov. Svojim moderným vzhľadom a osvetlením často zatraktivňujú prevádzku. Nerezová hracia plocha za pomocou fúkajúceho vzduchu smerom nahor a blikajúce LED-ky po okraji vytvárajú dokonalý herný zážitok.

air hockey

Vzdušný hokej Ice fire

Rýchly a dynamický vzdušný hokej vhodný do komerčného prostredia so širokou škálou nastavení v menu automatu. Hracia doska je podsvietená LED diódami po celom obvode, a vytvára tak dokonalý herný zážitok.

air squash

Air squash

Air hockey Crazy squash je zábavná a rychlá hra na princípe vzdušného hokeja. Rozdielom je, že hráči stoja len z jednej strany stola a hrajú proti sebe o spoločnú stenu, rovnako ako to je pri hre squash.