Menu Zavrieť

Ostatné zábavné automaty

Zábavné automaty rôznych druhov na prenájom

Okrem štandardných zábavných automatov ponúkame na prenájom aj exkluzívne zábavné automaty ktoré niesu v našich končinách až tak známe, ale o to viac sú atraktívnejšie pre zákazníkov. Mnohé z nich môžete poznať z amerických zábavných centier a pútí, vďaka ktorým sa stali mimoriadne populárnymi aj u nás.

xmen pinball

Pinball - Flipper X-MEN

Pinbalový stroj s motívom X-Men. Cieľom hry je udržať kovovú loptičku pomocou odrážadiel čo najdlhšie v hre. Hra je sprevádzaná zvukovými a svetelnými efektmi, čím sa umocňuje herný zážitok.

speed ball

Speedball

Speedball je absolútnou novinkou na trhu, ktorá si veľmi rýchlo získala obrovské množstvo svojich fanúšikov. Speedball je kombináciou najlepších vlastností stolného futbalu a vzdušného hokeja. Podstata tejto hry je super-rýchla lopta zasiahnutá dvojicou špeciálnych lopatieck - stačí uchopiť rukoväte. Cieľom je získať viac bodov ako súper. Rýchlosť môže byť upravovaná podľa energie použitej k stlačeniu rukoväte. Je tiež možné usmerniť loptu vďaka zakriveným hranám lopatiek.

basketball

Street basketball

Športový simulátor basketbalu. Cieľom hráča je premeniť čo najviac hodov za určený čas. Po prekročení istej hodnoty, sa spustí bonusové kolo. Každým ďalším kolom sa obtiažnosť zvyšuje.

brick stacker

Brick stacker

Zručnostný automat, ktorý zaujme svojou návykovou hrateľnosťou. Hráč skláda jazdiace kocky na seba a podľa dosiahnutej výhernej úrovne si vyberie cenu z ponuky automatu. Čím vyššia je veža, tým ťažšia je obtiažnosť.

super chexx hockey

Super chexx

Hokej Super Chexx je absolútna novinka na slovenskom trhu. Hra je rýchla, vzrušujúca a realistická. Hra sa môže hrať jeden na jedného alebo vo dvojiciach.

silverball

Silverball

Univerzálny prístroj spojujúci hry a internetový terminál v jednom prístroji, ktorý môže byť ovládaný dotykovou obrazovkou alebo tlačidlami. Z fyzických predností má Silverball optimálne naklonený monitor, opierky na nohy, opierky na ruky a osvetlený otvor pre vhadzovanie mincí.

alko tester

Alkotester

Alkohol tester (Alkomat) je nástenný automat na mince s jedinečným dizajnom, merajúci hladinu alkoholu z dychovej skúšky. Presnosť meraní našich Alkomatov je porovnateľná s detektormi alkoholu, používanými políciou Slovenskej republiky.

pepino

Pepino

Pepino kondomaty sú určené predovšetkým do reštaurácií, hotelov, klubov, školám či vysokoškolským internátom, ale i komukoľvek ďalšiemu, kto má k dispozícií voľné miesto, kde sa často schádzajú mladí ľudia a chce týmto ľuďom predávať kondómy Pepino.Kondomat je mechanický a nevyžaduje si preto žiadné zložité riešenie prívodu elektrickej energie a náklady na energie sú totiž nulové. Stačí pripevniť na stenu. Kondomat vydáva krabičku kondómov - tzn. balenie 3ks kondómov Pepino. Zákazník tak nie je o nič ochudobnený.

Pinball Tab

Pinbalový virtuálny stroj s interaktívnym ovládaním. Namiesto mechanického ovládania je tento pinball plne elektronický čo dáva hráčovi lepší zážitok z hry pomocou svetelných a zvukových efektov

Automat s hračkami

Automat s dávkovačom hračiek pre deti. Hračky sú uložené v plastových guličkách ktoré je možné opakovane napĺňať. Motív hračiek je možné ľubovoľne kombinovať.