Menu Zavrieť

Ostatné zábavné automaty

Zábavné automaty rôznych druhov na prenájom

Okrem štandardných zábavných automatov ponúkame na prenájom aj exkluzívne zábavné automaty ktoré niesu v našich končinách až tak známe, ale o to viac sú atraktívnejšie pre zákazníkov. Mnohé z nich môžete poznať z amerických zábavných centier a pútí, vďaka ktorým sa stali mimoriadne populárnymi aj u nás.

Naughty beans

Naughty beans je ineraktívny zábavný automat vhodný nielen do interiérov. Cieľom hry je za určitý čas vykonať viac čistých úderov než sa podarí Vášmu súperovi. Ukážku z hry si môžete pozrieť vo videu :

Lízatkomat

Lízatkomat je jednoduchý no pútavý zábavný automat ktorý spája zážitok z hry a sladkú odmenu. Automat je určený pre deti, kde ide o akúsi formu lotérie kde môžu deti vyhrať lízatká v počte od 1ks až po 10ks.

Detský kolotoč

Mini detský kolotoč vhodný pre Vašu prevádzku či súkromnú akciu. Po vhodení mince čaká Vašich najmenších mini zážitková jazda na kolotoči. V ponuke máme rôzne motívy kolotočov, okrem koníkov sa môžte tešiť aj na rybky alebo dinosaurov.

Dragon racer

Veľmi zábavná a u deti obľúbená moderná hra. Na tomto simulátore jazdy na dinosaurovi alebo málom dráčikovi deti súťažia z ostatnými hráčmi osedlajte svojho draka vyberte trať obtiažnosť a vyhrajte. Automat láka svojím nezvyčajným dizajnom kvalitnými zvukovými a svetelnými efektmi. Kvalitný LCD panel zaručí prehľadné sledovanie pretekov .Dráčik sa hlúpe v priebehu závodu a ovláda sa uzdou.

Dušík - little ghost

Detská postrehová hra s cieľom trafiť neposlušného ducha. Veľmi obľúbená hra medzi deťmi, trénujú si pozornosť a postreh aby trafili vo správnu dobu vyskakujúcu postavičku. Za správnu trefu sa zapisujú body deti tak mohú súperiť

Detská helikoptéra

Detské mechanické houpadlo pre najmenších. tento lietajúci tanier vaše ratolesti vynesie K nebesiam. mechanické rameno sa pohybuje z lietajúceho zvislo a celé zariadenie sa ešte točí. Toto zariadenie sa hodí najviac do detských zábavných parkov a nákupných stredísk

xmen pinball

Pinball - Flipper X-MEN

Pinbalový stroj s motívom X-Men. Cieľom hry je udržať kovovú loptičku pomocou odrážadiel čo najdlhšie v hre. Hra je sprevádzaná zvukovými a svetelnými efektmi, čím sa umocňuje herný zážitok.

speed ball

Speedball

Speedball je absolútnou novinkou na trhu, ktorá si veľmi rýchlo získala obrovské množstvo svojich fanúšikov. Speedball je kombináciou najlepších vlastností stolného futbalu a vzdušného hokeja. Podstata tejto hry je super-rýchla lopta zasiahnutá dvojicou špeciálnych lopatieck - stačí uchopiť rukoväte. Cieľom je získať viac bodov ako súper. Rýchlosť môže byť upravovaná podľa energie použitej k stlačeniu rukoväte. Je tiež možné usmerniť loptu vďaka zakriveným hranám lopatiek.

basketball

Street basketball

Športový simulátor basketbalu. Cieľom hráča je premeniť čo najviac hodov za určený čas. Po prekročení istej hodnoty, sa spustí bonusové kolo. Každým ďalším kolom sa obtiažnosť zvyšuje.

brick stacker

Brick stacker

Zručnostný automat, ktorý zaujme svojou návykovou hrateľnosťou. Hráč skláda jazdiace kocky na seba a podľa dosiahnutej výhernej úrovne si vyberie cenu z ponuky automatu. Čím vyššia je veža, tým ťažšia je obtiažnosť.

super chexx hockey

Super chexx

Hokej Super Chexx je absolútna novinka na slovenskom trhu. Hra je rýchla, vzrušujúca a realistická. Hra sa môže hrať jeden na jedného alebo vo dvojiciach.

silverball

Silverball

Univerzálny prístroj spojujúci hry a internetový terminál v jednom prístroji, ktorý môže byť ovládaný dotykovou obrazovkou alebo tlačidlami. Z fyzických predností má Silverball optimálne naklonený monitor, opierky na nohy, opierky na ruky a osvetlený otvor pre vhadzovanie mincí.

alko tester

Alkotester

Alkohol tester (Alkomat) je nástenný automat na mince s jedinečným dizajnom, merajúci hladinu alkoholu z dychovej skúšky. Presnosť meraní našich Alkomatov je porovnateľná s detektormi alkoholu, používanými políciou Slovenskej republiky.

pepino

Pepino

Pepino kondomaty sú určené predovšetkým do reštaurácií, hotelov, klubov, školám či vysokoškolským internátom, ale i komukoľvek ďalšiemu, kto má k dispozícií voľné miesto, kde sa často schádzajú mladí ľudia a chce týmto ľuďom predávať kondómy Pepino.Kondomat je mechanický a nevyžaduje si preto žiadné zložité riešenie prívodu elektrickej energie a náklady na energie sú totiž nulové. Stačí pripevniť na stenu. Kondomat vydáva krabičku kondómov - tzn. balenie 3ks kondómov Pepino. Zákazník tak nie je o nič ochudobnený.

Pinball Tab

Pinbalový virtuálny stroj s interaktívnym ovládaním. Namiesto mechanického ovládania je tento pinball plne elektronický čo dáva hráčovi lepší zážitok z hry pomocou svetelných a zvukových efektov

Automat s hračkami

Automat s dávkovačom hračiek pre deti. Hračky sú uložené v plastových guličkách ktoré je možné opakovane napĺňať. Motív hračiek je možné ľubovoľne kombinovať.

Bulldozer

Známy zábavný automat najmä z obchodných domov a zábavno obchodných centier. Úlohou hráča je nasmerovať buldozér tak, aby mu "vytlačil" vybranú odmenu.